Nabízím tyto dva základní balíčky, vše je ale o dohodě a můžeme se domluvit i na jiném počtu fotografií.

Základ 

cca 35 minut focení, 5 upravených a vyretušovaných fotek
Obvykle stihneme fotit ve dvou outfitech
560,-

Trochu víc

cca 80 minut focení, 10 upravených fotografií
Focení zhruba ve 3 outfitech
750,-

Tento ceník je platný v případě obyčejného focení. Pokud fotografie budou vyžadovat složitější retuš, na ceně se domluvíme - popřípadě bude méně výsledných fotografií za stejnou cenu. To samé platí v případě, že by se jednalo o nějaké náročnější focení vyžadující složitější úpravy (fantasy, efekty,...).

V ceně není započítáno cestovné. To činí 5 korun za kilometr (počítá se cesta tam i zpět). Popřípadě focení probíhá ve městě Lázně Bělohrad a blízkém okolí okruh 5 km), kam je doprava zdarma. Velmi často fotím u kostelíku Byšička (cca 1-2 km od Lázní Bělohrad).

Co s sebou?

Hezké oblečení samozřejmě dělá fotku, proto je důležité si dát s výběrem záležet. V ceníku navíc uvádím, že během focení je možné stihnout i více outfitů. Osobně si myslím, že pokud má vzniknout například 20 fotografií, jedno jediné oblečení může působit nudně, proto se modelky na focení převlékají třeba i třikrát, čtyřikrát.

Oblečení samozřejmě volíme dle ročního období, nicméně je pár věcí, které platí obecně:
lepší jsou vždy trika bez potisku, šaty jsou vítány, čím více doplňků s sebou vezmete, tím lépe (šály, masivní náhrdelníky, náušnice, náramky, sluneční brýle, čepice, čelenky,...)
Před focením se obvykle domlouváme na stylu focení, dle něj pak vybíráte, co na sebe (romantické, hororové, retro, 20. léta, street,...)

Vždy s sebou beru KPZ neboli kufřík poslední záchrany. V něm jsou různé drobnosti, již výše zmíněné doplňky, staré foťáky, květinové čelenky. Cokoli z tohoto kufříku je vám při focení k dispozici. Stejně tak mi můžete napsat vaši velikost a já mohu vzít nějaké šaty, halenky,... Mám na focení něco nakoupené v různých velikostech a opět mohu po předchozí domluvě zapůjčit.

Na focení je také vhodné se výrazněji nalíčit. Doporučuji kouřové stíny nebo linky, zvýraznění obočí a rtěnku, dobře vypadá i bronzer. Vlasy vypadají dobře navlněné. V případě street focení bych se nebránila ani copánkům - tzv. braids. Opět také záleží na stylu focení.

Co dostanete?

Z focení odevzdávám POUZE upravené fotografie, nikdy neposílám neupravené, berte to prosím na vědomí. Nemám problém po projití fotografií a vybrání těch nejlepších (většinou vyřadím tak polovinu snímků) zaslat náhledy, ze kterých si vyberete, jaké fotografie upravím.
Osobně ale preferuji situaci, kdy výběr výsledných snímků necháte na mě. Je to pro mě jednodušší, už při samotném focení přemýšlím o tom, jaké fotografie by se daly použít a je to také rychlejší, jelikož nemusím čekat, až si fotografie vyberete.
V průběhu focení vám sem tam ukáži, co máme nafocené, pokud by se vám něco vyloženě líbilo, stačí říct a já si fotografii označím.
V průběhu úprav pak v případě komunikace na Facebooku posílám zákazníkům průběžně upravené fotografie ve zprávách (ty nejsou určeny k jakémukoli použití, slouží jako ukázka toho, co už je hotové, často utrpí jejich kvalita a fotky nejsou pořádně ostré, nelekejte se toho, výsledné snímky ostré jsou) a když je vše hotové, zasílám odkaz na úložiště na internetu, kde se fotky dají stáhnout. Každou fotografii posílám v originální velikosti (vhodné pro tisk) a zmenšenou (připravena pro sdílení na sociálních sítích).
Na zhotovení mám týden od focení. Pokud si ale budete chtít fotografie vybrat z náhledů sami, čas, po který čekám, až si vyberete, se do tohoto týdne nezapočítává.

Výsledný počet fotografií odpovídá balíčku, na kterém se už před focením dohodneme.

Pořízené snímky mohu kdykoli zveřejnit na svém webu, facebookové stránce a jiných sociálních sítích, popřípadě je použít k jiné propagaci. Vždy se vás ale během focení zeptám, zda-li s tím souhlasíte a v případě, že byste byli vyloženě proti zveřejnění fotografií, budu vaše přání samozřejmě respektovat.
Fotografie mohou být použity ke komerčním účelům pouze z mé strany. Zákazník fotografie ke komerčním účelům použít nesmí.

Pokud máte jakýkoli dotaz nebo máte zájem o focení, kontaktujte mě na emailové adrese kracmarovat@gmail.com nebo zprávou na moji FB stránku https://www.facebook.com/terezaartpage

Ukázka prací