Ať už pořádáte festival, koncert nebo firemní večírek, jistě chcete mít akci zdokumentovanou. Nabízím vám focení nejrůznějších typů akcí, neváhejte mě tedy oslovit.

Standardně si účtuji 600 korun za hodinu focení.

V ceně není započítáno cestovné. To činí 5 korun za kilometr (počítá se cesta tam i zpět). Popřípadě pokud focení probíhá ve městě Lázně Bělohrad a blízkém okolí okruh 5 km),  je doprava zdarma. 

Co dostanete?

Z focení odevzdávám POUZE upravené fotografie, nikdy neposílám neupravené, berte to prosím na vědomí. 
Když je vše hotové, zasílám odkaz na úložiště na internetu, kde se fotky dají stáhnout. Každou fotografii posílám v originální velikosti (vhodné pro tisk) a zmenšenou (připravena pro sdílení na sociálních sítích).
Na zhotovení mám týden od focení. 

Pořízené snímky mohu kdykoli zveřejnit na svém webu, facebookové stránce a jiných sociálních sítích, popřípadě je použít k jiné propagaci. 
Fotografie mohou být použity ke komerčním účelům pouze z mé strany. Zákazník fotografie ke komerčním účelům použít nesmí.

Pokud máte jakýkoli dotaz nebo máte zájem o focení, kontaktujte mě na emailové adrese kracmarovat@gmail.com nebo zprávou na moji FB stránku https://www.facebook.com/terezaartpage0 Komentáře