Proč zvířata?

Každé focení se zvířaty je velká výzva. Zatímco lidem řeknete, co mají udělat, jak se mají tvářit a kam se mají postavit, zvířata často na podobné povely nereagují. Každé focení tak provází plno vtipných okamžiků, kdy se majitelé snaží alespoň na chvíli přemluvit zvíře ke spolupráci a kdy já neustále pobíhám a pokouším se o zachycení dobrých snímků. Focení zvířat je zábavné, proto ho mám tak ráda. A ač je velmi těžké, nemohla bych bez něj být.


V rámci focení zvířat obdržíte předem dohodnutý počet fotografií, který se odvíjí dle ceny balíčku.

Základ

45 minut focení, 5 upravených fotografií
560,-

Trochu víc

90 minut focení, 10 upravených fotografií
850,-

Tento ceník je platný v případě obyčejného focení samostatných zvířat. Pokud jsou zvířata focena společně s lidmi a fotografie budou vyžadovat složitější retuš, na ceně se domluvíme - popřípadě bude méně výsledných fotografií za stejnou cenu. To samé platí v případě, že by se jednalo o nějaké náročnější focení vyžadující složitější úpravy (fantasy, efekty,...).

V ceně není započítáno cestovné. To činí 5 korun za kilometr (počítá se cesta tam i zpět). Popřípadě focení probíhá ve městě Lázně Bělohrad a blízkém okolí okruh 5 km), kam je doprava zdarma. Velmi často fotím u kostelíku Byšička (cca 1-2 km od Lázní Bělohrad).

Co dostanete?

Z focení odevzdávám POUZE upravené fotografie, nikdy neposílám neupravené, berte to prosím na vědomí. Nemám problém po projití fotografií a vybrání těch nejlepších (většinou vyřadím tak polovinu snímků) zaslat náhledy, ze kterých si vyberete, jaké fotografie upravím.
Osobně ale preferuji situaci, kdy výběr výsledných snímků necháte na mě. Je to pro mě jednodušší, už při samotném focení přemýšlím o tom, jaké fotografie by se daly použít a je to také rychlejší, jelikož nemusím čekat, až si fotografie vyberete.
V průběhu focení vám sem tam ukáži, co máme nafocené, pokud by se vám něco vyloženě líbilo, stačí říct a já si fotografii označím.
V průběhu úprav pak v případě komunikace na Facebooku posílám zákazníkům průběžně upravené fotografie ve zprávách (ty nejsou určeny k jakémukoli použití, slouží jako ukázka toho, co už je hotové, často utrpí jejich kvalita a fotky nejsou pořádně ostré, nelekejte se toho, výsledné snímky ostré jsou) a když je vše hotové, zasílám odkaz na úložiště na internetu, kde se fotky dají stáhnout. Každou fotografii posílám v originální velikosti (vhodné pro tisk) a zmenšenou (připravena pro sdílení na sociálních sítích).
Na zhotovení mám týden od focení. Pokud si ale budete chtít fotografie vybrat z náhledů sami, čas, po který čekám, až si vyberete, se do tohoto týdne nezapočítává.

Výsledný počet fotografií odpovídá balíčku, na kterém se už před focením dohodneme.

Pořízené snímky mohu kdykoli zveřejnit na svém webu, facebookové stránce a jiných sociálních sítích, popřípadě je použít k jiné propagaci. Vždy se vás ale během focení zeptám, zda-li s tím souhlasíte a v případě, že byste byli vyloženě proti zveřejnění fotografií, budu vaše přání samozřejmě respektovat.
Fotografie mohou být použity ke komerčním účelům pouze z mé strany. Zákazník fotografie ke komerčním účelům použít nesmí.

Pokud máte jakýkoli dotaz nebo máte zájem o focení, kontaktujte mě na emailové adrese kracmarovat@gmail.com nebo zprávou na moji FB stránku https://www.facebook.com/terezaartpage

Ukázka práce