Být součástí českého národa s sebou přináší řadu povinností a zásad. Česká povaha má v oblibě si stěžovat a lamentovat. Dá se říci, že pokud si Čech na nic nestěžuje, něco s ním asi není v pořádku. Směřování vašich nesympatií by ale mělo mít určité cíle, jsou tu totiž věci, se kterými nemůžete být spokojení. Jakože nikdy.
Pravými trendsettery jsou pak diskutéři na novinkách, tam najdete všechno. Ve zkratce:

 Správný Čech musí (hlavně na internetu) nadávat

na Kalouska
Jak řekl slavný filozof a morální ikona roku 2016 - Andrej Babiš: ,,Kalousek, symbol korupce". Pokud třeba nemáte práci, peníze nebo dostatek jaderných hlavic ve sklepě, sveďte to na Kalouska. Je to totiž asi taková móda, jakou je Pokemon Go nebo třeba nošení tetování s přeškrtnutou mešitou nad pravým prsem.

zdroj: ahaonline.cz
na Evropskou unii
A pokud už se jedná o opravdu velký problém, máte právo rozhořčit se rovnou nad tím bruselským diktátem. Protože je přece hrozně na nic, že zatímco bereme spoustu peněz na dotace , tak máme i něco dát anebo si sem někoho vzít.
A pamatujete, jak nám jednou zakázali Pomazánkové máslo? A že ho teď prodávají pod názvem Pomazánkové? A přestala se snad Země otáčet? Narušilo to někomu čakry? Budíte se kvůli nočním můrám, ve kterých vám celou dobu brečí krabička od pomazánkového másla a naříká a je hrozně smutná?
...
Ne.
na Němčoury

zdroj: olser.cz
Symbolem zosobněného zla je Německo v čele s Herr Merkel. Ta s otevřenou náručí vítá každého, kdo má alespoň arabský přízvuk a ve třinácti se oženil se svou sestřenicí. Už třetí... Přisluhovač ďábla, již zmíněné EU, si totiž mne ruce pokaždé, kdy dojde k nějakému konfliktu na území Evropy. Protože to je přece přesně to, co chce. Rozvrátit celý kontinent. Jo, baba jedna. Fuj.
na Frantíky
Protože ten Holánd je stejnej imbecil, jako Merkelová. Akorát, že na jeho území se nachází přímo líheň jedovatých hadů. Kdyby s tim přece něco chtěl dělat, tak ty problematický čtvrti zlikviduje. Vždyť je to jednoduchý, na to by přišel každej Jarda v diskuzi na Novinky.cz.
Jo a ty jejich sejry jsou pěkne drahý. Si v Tescu stejně nekoupíte, zlatej eidam.
na počasí
Preference ročního období se u Čechů mění pravidelně 2x do roka. V období léta chtějí zimu a zbývající tři měsíce se modlí v léto.
 • Podzim: Hm, listí padá, to je hrozně depresivní, ty holý stromy. A ještě budu za chvíli muset topit. Už v říjnu, chápete to? Ať už je léto.
 • Zima: To je hnusně, prší, do sklepa zatopit se musí, vyhrnovat sníh je taky votrava, fuj. Ať už je konečně léto, hezky teplíčko.
 • Jaro: Samý břečky vod toho roztátýho sněhu, chvíli prší, chvíli svítí slunce, to ani člověk nemůže vyjít z baráku, protože neví, co na sebe. Ať už je proboha léto. 
 • Léto: To je hnusně, zas to paří, je mi teplo. To budu radši chodit topit, než přežívat tyhle extrémy. Ať už je zima.
na práci
A ještě vám tam sežerou svačinu
To je kretén ten šéf, co si myslí? Že tady jako budu makat? A za takovou almužnu? To já se na to teda vykašlu a půjdu jinam.
Protože člověka se základkou, který se dvacet let zasekl v továrně na knedlíky a jeho jedinou pracovní zkušeností je umíchání dobrého těsta, budou všude vítat  s otevřenou náručí a budou mu nabízet 20 tisíc čistýho měsíčně, jen když půjde k nim.
A hlavně, že ty politici maj takový prachy a nic nedělaj a já se tak dřu. Kdyby měli dvě hodiny v kus nosit krabice s knedlíkama, jako to dělám já, tak se z toho podělaj.
Na to nezbývá, než poradit: Tak zkus taky politiku.


na tu dnešní dobu
Zatímco před dvaceti lety měl každý dostatek a nikdo netrpěl nouzí, ty dnešní zkorumpovaný hovada dovedli naši zemi na pokraj existenciální nouze.  A i ten život byl jiný, děti se prali venku a nenadávali si online na chatu, tráva byla zelenější a puberťáci brali drogy zatímco dnes jsou to samé internety. Když jste měli hnusný auto, bylo vám to jedno, protože jste pořád měli auto, ale dneska, jakmile nemáte aspoň ix pětku, tak jste za socku. Zasranej Kalousek.


Chybí vám tady ještě něco? Neváhejte mě doplnit, nebo se vyjádřit k jakémukoli bodu.
A pokud byste s něčím nesouhlasili, také se vyjádřete. Buďto mi to vysvětlíte tak, že už ani neceknu nebo budu mít náměť na další článek.
Ach ty blogeři...


A o tom, jak nadávám na chemii, si můžete přečíst článek Adice? Co to je? A není to nelegální?
20 Komentáře

 1. Tak tohle je naprosto bombovej a neskutečně pravdivej článek! :D Dlouho jsem se takhle nenasmála... :D
  Ohněm políbená

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Díky moc :D Tohle mě vážně těší, když to někoho pobaví :)

   Smazat
 2. No nevim, zrovna na EU si občas postěžuju taky. Na to jaký blbiny řeší když by se měla věnovat propojování trhu a mnohem důležitějším věcem. Já jsem pro EFTU :D No ale když už jsme u toho stěžování si, třetina Česka nadává v diskuzích na Novinkách, třetiána nadává na to, jak jsou diskutátoři hloupí a třetina je internetově negramotná. :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Třeba teď jsem četla, že chtějí zabíjet nepůvodní druhy zvířat na území Evropy, to je prostě blbost. Spíš mě občas vadí, jak se na EU svádí všechny problémy lidstva jenom proto, že nikdo pořádně neví, komu jinému by za to vynadal :D

   Smazat
 3. Teri, tak tenhle článek se ti fakt povedl. A zapomněla jsi na školu a učitelky! :D

  xxx
  dream-little-dream.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Díky :D Nojo, to je fakt, na ty nadává snad každý student, nejen student vlastně :D I ti rodiče se občas pořádně rozčílí, když nemají s nějakým učitelem dobré vztahy

   Smazat
 4. Je to tak! V práci si stěžují, že mají hodně nebo málo práce, že je zase ošidili a dokonce když dostanou v práci volno, tak jsou naštvaní, že si jeho nadřízený neumí pořádně naplánovat den. I s tím počasím ses neminula z faktu. Někdy je to opravdu zábava se s něčím takovým setkat. :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jojo, poslouchat ty řeči v práci občas stojí za to. A to počasí, musím se smát, když ten člověk mění své preference každý týden podle toho, jestli právě prší nebo ne :D

   Smazat
 5. Opet, pobavilo :D je fakt, ze co se koukam kolem sebe, lidi na tohle nadavaji, ale treba ja nenadavam z tohohle na nic. Politice nerozumim a prace je proste prace :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já čím víc začínám rozumět politice, tím víc jsem občas naštvaná. Vím ale , že to nezměním, jediná šance je jít volit. Což nedělají hlavně lidé, kteří pak nejvíce nadávají

   Smazat
 6. Tak tohle je naprosto skvělej a bohužel i pravdivej článek, vážně jsem se pobavila :D

  GIVEAWAYAnother Dominika

  OdpovědětSmazat
 7. Super článok, dá sa povedať, že súhlasím, hlavne s tým počasím a celkovo so sťažovaním ľudí, Slováci sú takí istí, sťažovanie je mám pocit u väčšiny ľudí na dennom poriadku a preto som sa od takých ľudí začala dištancovať a ak to nejde, snažím sa im ukázať, že vo všetkom sa dá nájsť niečo pozitívne, ale nie každý počúva. A ľudia zvyknú dosť nadávať aj na jedlo, nevieme si skrátka akoby nič vážiť.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musím přiznat, že i já občas vidím věci až moc černě. Naštěstí mě v tom můj přítel nepodporuje a naopak mi ukazuje, že na všem se dá najít něco pozitivního, a já se pomalu, ale jistě ,,léčím" :D

   Smazat
 8. Já teda naprosto miluju, když na FB profilu Mirka Kalouska vyjde další příspěvek ze série nadávek na Babiše.. :D

  OdpovědětSmazat
 9. Ale tak je fajn, že to člověk bere s humorem :-D. Skvělý článek! :)

  OdpovědětSmazat

Děkuji ti za komentář :)