Mig 21 je mou nejoblíbenější českou kapelou. A tak jsem nemohla chybět v nedalekém Hostinném na Porcinkuli, kde v sobotu 6. 8. vystupovali. Foťák jsem si vzala, i když tedy zlobí a chvílemi nenačítá paměťovku, ale i tak se podařilo něco vyfotit, než začal rezignovat. Alespoň jsem si užila koncert, když jsem ho celý nesledovala přes hledáček a ,,vo tom to je". Ale ten foťák mě štve, v pondělí ho vezu na pojišťovnu a může se stát, že bez něj budu až tři měsíce. Což je přesně o tři měsíce více, než dokážu vydržet. Tak si zatím užijte asi poslední fotky, které jsem s ním pořídila. Buďto dostanu nový, nebo mi ho neopraví a já si budu muset koupit nový (ironické jásání), nebo půjdu ve šlépějích Ivetky B., skokanky roku. Pardón.
A nebulte, stačí, že budu bulet já, chápu, je to smutné. Tolik jsme toho spolu prožili. Tolik mě toho naučil. Asi si pustím smutné písničky a budu se topit v slzách. Nebo žal zapiji alkoholem. Nebo ředidlem...

Na následujících fotkách, spíš než obličej pana Macháčka, můžete vidět nejrůznější hry se světlem, které mě na koncertech tolik baví. 
Foceno s Canon EOS 100D 
se starým dobrým objektivem Helios 58mm, ISO 400, clona 2 f, 1/320 s
a něco se seťákem 18-55mm, zhruba podobné nastavení, jen clona vyšší


Článek a video z Votvíráku, kde jsem na Migy taky zapařila
Jak jsem poslouchala hip hop
A pokud chcete vidět opravdového Miga 21, zajeďte do Berlína do muzea letadel, o kterém píšu tady
Berlín: Velký průvodce: auta, vlaky, letadla,...


Jaká je vaše oblíbená česká kapela? A fotíte rádi na koncertech?

2 Komentáře

  1. Moc pěkné fotky a já, když jdu na nějaký koncert, tak se snažím nefotit, nenatáčet, ale užívat si to :) Doufám, že budeš mít foťák, co nejrychleji v pořádku a moc povedenej článek :)

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. No to taky doufám, pro člověka, který ho pomalu nedal z ruky, je to dost těžké. Doufám, že ho brzy opraví, jinak se zblázním :D

      Smazat

Děkuji ti za komentář :)