Takže ahoj lidičky, právě sedím ve voňavé kavárně, piji lahodnou kávu a píši pro vás tento článek. Jedná se o haul za měsíc červen a už se těším, až vám ukáži, co všechno jsem sehnala.
Tři vobyčejný trika, kalhoty, tašku přes rameno, není to úžasný?


Bože.


Čau všichni, dnes mi konečně přišel balíček, na který jsem netrpělivě čekala již dva dny. Nové knížky jsou konečně tu, pojďte se se mnou podívat, co všechno v zásilce je, společně si to spolu rozbalíme.
Bude tu milion fotek bublinkové fólie, ze které se budu nemotorně snažit vyndat tři nezajímavý bichle.


Bože.


Vítejte u nového článku, mám tu pro vás Spotřebováno za měsíc červen. Dozvíte se, co mi vyhovovalo a co bych si už nikdy nekoupila.
Uvidíte vše, od prázdných obalů od vatových tampónků, přes dva roky starej mejkap, po rozbitou záchodovou štětku.


Bože.
Předem upozorňuji, tento článek bude upřímnější než psí pohled. A možná to bude bolet. A asi to nechcete slyšet, ale je to tak.Prorazit v dnešní době a být alespoň trochu originální, když bloguje každá druhá holka, která umí psát aspoň třemi prsty na klávesnici, je těžké (pokud teda nemá třeba jenom dva prsty,...). Nemám nic proti tomu, když se lidé snaží a něco píší, pořád lepší, než kdyby brali drogy nebo chodili na meetingy s Tomiem Okamurou (a zapomínali posilovat nohy). Jen se mi zdá, že některé blogy jsou předem určeny k tomu, že je skoro nikdo nebude číst. Jsou zkrátka věci, které jsou zajímavé, pokud o nich píše pár lidí, ale přestávají být čtivými, jakmile se objevují úplně všude.


1. Hauly
Haul je prostě ta věc, kterou uděláte doma, když přijdete z nákupu oblečení. Hele mami, mám nový triko, no není hezký? Máma souhlasně pokývne, orosí se jí ale čelo, když pomyslí, kolik peněz jí její dcera odepsala z kreditní karty. A tady by to mělo končit. Jenže někdo má nejspíše pocit, že tohle zajímá i lidi na internetu. Protože nejspíše nikdy neviděli bílé triko, a tak jim ho někdo musí ukázat.
V této disciplíně ale máte šanci uspět jen v případě, že by i vaše bílé triko stálo víc, než-li měsíční rozpočet pětičlenné rodiny. Pak by vás totiž lidé sledovali už jen proto, že by chtěli vidět, za co utrácíte peníze, zatímco štěňátka v Africe nemají co jíst. A v komentářích vám to dají pořádně sežrat. (Vaši hýřivost, ne štěňátka, samozřejmě...)
Takže suma sumárum, tričko a kalhoty si umí koupit každý (až na mamánky, kterým košile i ve třiceti s láskou a péčí vybírá maminka), neuděláte tedy díru do světa, když všem ukážete, že to umíte i vy. Jen teda nebudete za mamánka. Pokud to byl váš životní cíl, gratuluji, ale téma úspěšného článku to nebude.


2. Unboxingy

Všichni milujeme rozbalování dárků, všichni milujeme rozbalování balíčků, obálek (až na složenky, ty s modrým pruhem nebo nedejbože ty s červeným). Když nám má přijít dlouho očekávaná zásilka, a že i denní čekání je úmorné, klepeme se na zazvonění poštovní doručovatelky jako ratlíci. Cink. Podpis. A už běžíte po schodech nahoru s kořistí v náručí. Všemi oblíbená bublinková fólie skrývá kýžený předmět.
Ale, proč by si to rozbalování někdo k sakru fotil? A proč by o tom psal článek? Pokud vám právě nepřišlo pět kilo plastické trhaviny, štěně z Afriky nebo indicie k nalezení jantarové komnaty, nikoho to opět nezajímá. Nebo alespoň mě pomyšlení na to, že bych trávila čas pročítáním unboxingů, způsobuje náhlé stavy nevolnosti a třes v rukou. A mžitky před očima. A chronickou únavu. A Crohnovu chorobu.


3. Spotřebováno
Nevím jak vy, ale já obaly od věcí, které spotřebuji, házím do koše (a pokud je koš plný, snažím se spotřebovávat co nejméně věcí, abych ho nemusela vynášet). Zajímalo by mě, proč má někdo pocit, že mnohem lepší bude ty věci hromadit, pak je vyfotit a napsat o nich článek. Zaprvé, pokud bych chtěla vidět odpadky, podívám se na podlahu v mém pokoji (dělám si legraci... asi...). Zadruhé, pakliže mě nezajímá ani to, co si kdo kde koupil, proč by mě mělo zajímat to, co si kde kdo koupil a došlo mu to? Eh, proč?
Co mi takový článek může nabídnout, ptám se.


4. Outfity
Tak tohle mě baví ZDROJ
Dneska jsem na sobě měla dlouhou černou sukni, k tomu triko s Beatles, široký černý pásek se zlatou přeskou a lodičky. Dalo by se to shrnout v jedné větě, nebylo by k tomu zapotřebí jediné fotky a mohli byste to poslat jako smsku svému příteli nebo by se to možná rozsahově vešlo i do jednoho tweetu. A vzbudilo by to stejnou pozornost, jako když o tom napíšete sáhodlouhý článek s patnácti skoro stejnými fotkami, kde se křeníte, protože vám sluníčko svítí do očí. Přítele by mnohem více zajímalo, co jste měla pod tím trikem, lidi na twitteru by to nezajímalo vůbec a na blog by k vám kvůli tomu taky nikdo nevlezl.
Pokud se neoblékáte nějak zajímavě, třeba ve stylu 50. let, extravagantně, minimalisticky a nemáte co říct, nejspíš to bude nuda. Pokud chci inspiraci, nepodívám se na nudné outfity, ve kterých dominují džíny, nějaké triko a sáčko, aby to jakože vypadalo elegantně, nebo koženková bunda, aby to jakože vypadalo rockersky. Buďto chci vidět něco sakra ujetého, krásného nebo neobvyklého, nebo tím svůj čas nechci ztrácet vůbec. Pokud totiž máte svůj styl a jen slepě nekopírujete trendy, pak má vše, co děláte smysl. Pokud ne, noste si basic polotrika, popř. vzorovaná tílka (když se teda hodně odvážete), nachytejte na to pár srdíček na instagramu a... A to je vlastně všechno.


5.Playlist
Popravdě, poslechli jste si někdy byť jedinou písničku z podobných seznamů na něčím blogu? Tedy pokud jste ji neznali a nepřepadla vás náhlá touha si ji pustit. Protože já jsem tohle udělala přesně, ehm, ani jednou. Nemám prostě motivaci pouštět si něco, co neznám, když si můžu pustit Rammsteiny nebo Lanu del Rey. Možná se bojím, že za parádním názvem se bude skrývat remake nějakého songu od Evy a Vaška, nebo že to bude jedna z těch písniček, po kterých se vám chce spáchat sebevraždu (což by byl vlastně i ten remake...), ale pravděpodobně mě to vůbec nezajímá. ¨
Jo a pusťte si tohle, :

a tohle:
Kašlete na to, že jo?


6. Co si sbalit na cestu
Tady se budu věnovat něčemu, k čemu mám také blízko. I já jsem podobný článek napsala, ale tak nějak doufám, že se tam mohly objevit i jiné tipy než ty, které najdete v každém druhém článku. (odkaz) Vezměte si s sebou doklady, sluchátka, lahev na pití, dvoje boty. Díky, máma by mi to nejspíš řekla taky. A ještě by mi to do toho kufru zabalila a přidala k tomu krabičku s domácí bublaninou. A to vám internet nedá. To vám ani Miloš Zeman nedá. Ani Andrej Babiš, ten maximálně tak koblihu nebo pokladničku. Bublaninu vám dá prostě jenom máma.
Pokud máte obecně potřebu sepsat nějaký seznam věcí, které lidé potřebují nebo mají udělat, a nemusí se jednat jen o to, co s sebou na cesty (ale třeba to, co nosit v kabelce, kam schovat mrtvolu, balíček s pěti kg trhaviny...), projděte pár podobně zaměřených článků na jiných blozích, a pokud budete mít i poté pocit, že to dokážete lépe, nebo že víte něco, co jste jinde nenašli, směle do toho. Pokud ale máte v plánu čtenáře poučovat o tom, kolik párů ponožek je nezbytně nutných, aby přežili týdenní dovolenou, asi se svět bez vašeho článku obejde.
Jo a stačí vám dvoje. Nejprve si je vezměte normálně, pak naruby, pak je znovu obraťte a dejte je jen na opačné nohy, pak zase naruby, pak si vezměte další pár a opakujte. Máte vystaráno na osm dní.
Bože.
Tohle nemyslím vážně, nedělejte to.
Ostatní turisté, spolucestující v autobuse nebo africká štěňata vám za to budou vděčná.
Protože takhle by mohla nastat nukleární katastrofa a s každým vaším krokem by země přišla o metr čtvereční zeleně, až by nakonec byl celý svět zamořený pachem z vašich čtyřdenních ponožek.
Bože.


Tím končím, raději. Pokud máte jiný názor, podělte se s ním do komentářů. A ano chápu, že každý si může psát a číst to, co ho baví, berte tento článek trochu s nadsázkou, tak jak jste u mě zvyklí.

EDIT
21.7. Jako reakce na tento příspěvek vznikl článek na blogu Sabči Huřťákové, tak pokud vás zajímá pohled z trochu jiné strany, určitě si to přečtěte :) ZDE

24.7. A tady parodie na haul inspirovaná tímto článkem :)

Přečtete si i 4 tipy, které vám zvýší návštěvnost blogu

61 Komentáře

 1. Pěkně vypečený hejty, mluvíš mi z duše. A spotřebováno je ultra hejt, protože ty lidi jsou prostě prasata když shromažďujou odpadky. To mi nikdo nevymluví.

  OdpovědětSmazat
 2. Bože, tak tohle je přesný! :D Mluvíš mi totálně z duše. Po krátké éře blogování o knihách mě přestalo bavit vidět desetkrát za den články s fotkami krabice (nejlépe takové, kde je přes adresu položený nějaký předmět jako třeba mobil nebo útržek barevného papíru) a následně bublinkové fólie. Stejně tak spotřebováno - vždycky mě spíš víc zajímalo, kde si jako ty holky schovávají prázdné obaly. To si jako založily šuplík, kam dávají spotřebovaný věci, aby je pak mohly nafotit, až jich bude dost? Já mám jednu pleťovou vodu tak na půl roku a naopak se snažím s těmi věcmi šetřit. Fakt žůžo labůžo, představit si, jak si schovávám obal od vymačkaný zubní pasty. To už bych si radši schovala ruličku od toaleťáku, abych viděla, kolik jsem jich za měsíc spotřebovala, to by pro mě bylo zajímavější.
  A o playlistech ani nemluvě. Když si chci pustit hudbu, tak si ji najdu na netu sama, děkuju. Nepotřebuju čekat na článek, kde mi nějaká slečna poradí songy, co slyším všude kolem sebe, protože, co si budeme povídat, nic originálnějšího to většinou není. Osobně jsem třeba playlist rockový hudby z osmdesátých let ještě nikde neviděla, a ten by se mi fakt líbil.
  Přijde mi skoro k neuvěření, jak strašně moc blogů je a jak je jich strašná většina tak stejná. A proto mě tak strašně baví ty holky, co píšou a fotí všechno, co jsi tady zmínila, ale dělají to tak špatně, že jsou pro mě nakonec tisíckrát zajímavější, protože se u toho aspoň můžu pobavit. A jo, taky mě baví články jako ten tvůj, protože mluvíš přímo z mojí temné haterské duše. Děkuju ti za to!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na to jsem se asi snažila poukázat nejvíc. Ať si každý píše, co chce, jen si myslím, že pokud chce prorazit, musí do toho dát něco nového, protože jinak bude snadno nahraditelný další stovkou podobných blogů.
   A děkuju :D

   Smazat
 3. Já se maximálně můžu zařadit do fashion. Musím se totiž přiznat, že i já se nechávala svézt z cesty a oblékala se podle trendů. Kdybych napsala, že hned od prvního článku jsem byla dokonalá blogerka, která o svém vlastním stylu oblékání zná všechno, tak bych pěkně kecala. Nikdo není dokonalý. A jak říkám, chybami se člověk učí. I já zjistila, kam můj styl směřuje a proto připravuji věci k prodeji nebo k darování. :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jojo, ono to je asi hlavní, najít něco, co ti jde a posunout se v tom, pokud někdo začne na tom, co dělají ostatní, ale pak se od toho dostane k něčemu byť jen trochu jiného, stojí to za to :)

   Smazat
 4. Jop, unboxing...já sice chápu, že občas je to predclanek k recenzi na titul od nakladatele a je požadován....ale...predclanek jde udělat jinak a originálního by se dalo vymýšlet do haleluja...proto u nás žádné unboxingy nejsou :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi tak, ten unboxing je podle mě prostě věc, která není plnohodnotným článkem, nic mi to nedá. Ale pokud to jde udělat trochu jinak, nemám nic proti :)

   Smazat
 5. Delam od kazdeho trochu, unboxingy jen s knihama a kupodivu jsou hodne navstevovany. Ale v necem mas pravdu, jako vzdy. O muzice nepisu vubec, outfity spis detske, aby mamky vedeli kde nakupovat na prcky kvalitne a ne moc draho....obcas nejaky svuj...ale hodne to prokladam i jinymi clanky. Ten tvuj je jako vzdy vtipny a hodne dobry. Bravo.;)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak třeba je umíš napsat dobře, že přitáhnou pozornost :)
   A díky :D

   Smazat
 6. Ja Spotrebovano pisu jednou za ctvrt roku, a delam to jako nekolik recebzi najednoi, vetsinou na produkty, na ktere jsem recenzi nepsala. Je fakt, ze je to blbej clanek, ale chodi na nej hodne lidi, a i komentaru je hodne. Unboxingy uz nepisu, a outfity jsem delala stylem ze jsem delala "navrhy" na polyvore.com ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jé polyvore, to jsem jeden čas milovala :D Připadala jsem si vždy jako velká stylistka. Asi tam zase zajdu... :3

   Smazat
 7. To je super :'D skvěle píšeš, hrozbě dobře se to čte a fakt jsem se h toho pobavila. Vidím to úplně stejně. Chvilku jsem dřív dělala outfity na blog a pak mi doslo že vlastně nevím koho by to mělo zajímat:D a hauly nebo spotřebováno už vůbec nechápu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc, to mě vážně těší :3
   Jako jo, to je správná otázka

   Smazat
 8. Ať si každý píše co chce, žijeme přeci ve svobodné zemi.
  Všechny tyhle články by mohly být dobré, kdyby je blogeři psali zajímavěji, prostě jinak než ostatní.
  Odlišovat se, je úspěchem blogerského světa.
  Čtení pořád dokola toho stejného, i když od jiného autora, je unavující, s tím souhlasím.
  Rozhodně bych si však přečetla nějaký unboxing, který by nakonec vlastně ani žádným unboxingem nebyl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak já neříkám, že to psát nemůžou, spíš si myslím, že pokud chtějí vyniknout v nekonečných řadách blogerů a blogerek, měli by přijít s něčím alespoň částečně novým.
   No a s tím unboxingem, to je přesně ono. Kdyby to bylo pojato trochu jinak, neřeknu ani půl slova, ale s takovými se setkávám vážně zřídka :/

   Smazat
 9. Tak takhle jsem se už dlouho nad blogem nezasmála, díky, máš skvělé hlášky :)
  A ty songy jsem si nepustila... Lana mi tu totiž právě hrála na pozadí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážně? Tak děkuju :D
   Správná volba, nelze než nepochválit (y)

   Smazat
 10. :-D tak to mne skvěle pobavilo... děkuju...
  P.S. Štěňátka z Afriky mají ale štěstí. Tolik o nich ještě nikdo nepsal :-D :-D :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no není vůbec zač :D
   Vidíš, asi založím občanské sdružení na podporu afrických štěňátek. I když počkat, ono už určitě nějaké existuje :D

   Smazat
 11. Přesně! Vypisuješ mi tu všechno z duše. Co se týká Haulů, já daleko více ocením nákupy z mně dostupných a zajímavých obchodů. Nicméně Primark haul neotevřu, protože mám tento obchod doslova u baráku. Na drubou stranu máš pravdu, že zvlášť češi koukají na něco, co si sami nemůžou dovolit, aby to pak mohli zkritizovat(ach to čecháčství). Pak unboxingy "Podívejte se, jak hnědý je tento obal. Uuuu bublinková folie wooow". Ne! Prostě nafoťte jen to, co bylo uvnitř. Nezajímá mě duchaplný příběh o vaší cestě na poštu a pak dvacet fotek nějakého zalépeného kartonu. Spotřebováno bych asi psala, kdybych měla tu trpělivost používat nějaký zajímavý produkt až do konce. A o mém Aussie šamponu tedy psát nemíním, protože o něm ná článek snad každá. Outfity... No proč ne, ráda kouknu na outfit někoho, kdo na to má, ale zase k čemu to? Kdybych si mohla dovolit oblečení od Diora, asi bych to brala jinak. Mám ráda outfitové články, pokud má někdo styl, ale ne takovým tím způsobem kdy si "všechny vezmeme MK style kabelku" protože je to teď in. To není originální a není z toho cítit takové to módní cítění. Playlist.. Články jsou to obvykle dost "populární" protože na nich není nic moc ke čtení, a tak to ostatní bblogeři často komentují doufajíc, že dostaniu koment zpátky(všichni známe komentáře typu "krásný článek" a nic víc k tomu). K poslední kategorii, nedavno jsem psala co s sebou na pláž, nicméně to asi bylo proto, že jsem pokaždé něco zapomněla na hotelu, ale ne každý má hlavu děravou, a tak to bude asi dost zbytečný článek :D strašně se mi líbí, jak jsi to podala ačkoliv bych se asi občas mohla zařadit do těchto otravných kategorií.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Primark haul zas neotevřu proto, že to pro mě stejně není moc inspirující, jelikož mám Primark sakra daleko a nepojedu tam jen proto, že jsem někde na blogu viděla, že tam mají hezká trika :D
   Problémem těch outfitů je přesně to, že se tam objevuje to, v čem potkáte na ulici 10 holek za minutu. Roztrhané džíny, O bag,... Proč bych se na to měla dívat na internetu, když toho vidím dost ve svém okolí?
   Je pravda, že pod takový článek sae komentář píše nejlíp, protože napsat, hezké písničky, mrkneš na můj blog, to je sakra jednoduché :D
   A k pláži, no vidíš, to jsem asi ještě nikde neviděla, takže super nápad :)

   Smazat
 12. U unboxingů mi přijde naprosto zbytečné fotit krabice a tak, když stejně potom adresu zamažou a nejlepší je rovnou ukázat ty knížky a podobně :)
  Spotřebováno... Jako really?! Co je na jednu stranu tohle za blbost?! To je jako kdybych ukazovala měsíc staré zbytky z jídla, co jsem třeba u Zdeňka Pohlreicha nesnědla... Nebo bych Ritě Ore vypotřebovala všechny laky na nehty a potom je zkritizovala -_- Tohle je fakt u mně naprostá blbost
  Na outfity se ráda podívám. I kdyby to měly být zbytečné a ničím nezajímavé. Prostě každý má svůj styl a to by jsme měli na jednu stranu respektovat a zbytečně ho nekritizovat. Můj názor!
  No a playlist... mám ráda svůj styl hudby a nemusím kvůli tomu číst články :)
  Docela jsem se u tohoto článku zasmála, ale na druhou stranu myslím i na ten typ lidí, co tyto články píšou a nejspíš ses jich i na jednu stranu dotkla. Ano, taky patřím k té většině, ale já se spíš ještě hledám, protože blog nemám ani měsíc, takže zkouším a hledám témata, která by mně bavila... Ale někteří, kteří to už dělají delší chvíli, tak ses jich nejspíš dotkla a prostě... já bych to na jednu stranu ani neřešila :D. Ať si každý píše, co chce a pokud tě ten článek nezaujal ani podle názvu, tak ho přehlídni a je to :) Je to stejný jako s youtubery. Každý druhý youtuber dělá totéž, co tamten a takhle to je i s blogováním. Je málo lidí, co vymyslí něco originálního...
  Za mně u tohoto článku palec nahoru :) Tady jsem tu originalitu našla :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak já jsem to chtěla spíš udělat jako takový doporučující článek pro ty, kteří tak trochu tápou. Pokud někdo dělá outfity a ví, že ej v tom vážně dobrý, asi kvůli mě nepřestane a nepůjde si do koupelny podřezat žíly s tím, že jeho život nemá cenu :D
   A právě proto, že bych to přehlížela, třeba někdo umí dobře psát, ale tímhle úplně zabíjí to, co v něm je a já k němu nepřijdu jen proto, že vím, že píše hauly a podobné věci, které mě nezajímají. Pak třeba přehlédnu nějaký zajímavý článek, protože nebudu mít potřebu ho hledat v záplavě jiných věcí, kterých je všude hodně.

   Smazat
 13. Tak jsem asi divná, ale mě hauly a playlisty hodně baví. :D Teda, unboxingy jsou lepší jako videa, ale i tak je mám ráda. :)

  xxx
  dream-little-dream.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejsi divná, každý má jiný vkus :D A na to není nic špatného

   Smazat
 14. Hele, playlisty si pustím v případě, že mezi tím člověk má něco, co poslouchám taky. Příklad - má tam Florence + The Machine, takže je pravděpodobné, že má podobný vkus jako já, takže si poslechnu i ty ostatní písničky, i když je neznám, protože by se mi mohly líbit. Ráda objevuju novou hudbu a nové kapely. A když se mi to nebude líbit, vždycky to můžu prostě zavřít. :) A celkově mi tyhle články nevadí, ráda je píšu, a když u někoho na blogu vidím článek o hudbě, tak na něj kliknu, protože co kdyby měl podobný vkus?
  S ostatními body článku ale souhlasím. :) Outfity mě zajímají právě jen v případě, že jde o padesátá léta, protože se o tohle módní období tak trochu zajímám. A na ostatní články ani neklikám, protože mě tyhle typy článků nebaví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když na takové playlisty moc nenarážím, setkávám se hlavně s těmi, ve kterých dominují hity z Evropy 2.
   Pokud by byl někde playlist s Rammsteiny, One Republic,... zaujalo by mě to hned.
   Zas nechci odsuzovat aktuální hity, jen to prostě není nic pro mě a nemám chuť si to pouštět místo songů, které bych mohla poslouchat stále dokola :D

   Smazat
 15. Hlavne netreba pisat taketo nudne clanky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tvůj názor, ne každému takový článek sedne, sto lidí, sto chutí :) Očividně se ale našlo celkem dost lidí, které pobavil, takže svůj účel asi splnil a já můžu být spokojená :)

   Smazat
 16. Tak tenhle článek je prostě mega MEGA trefný a výstižný! Naprosto se podepisuju pod každé slovo. A ještě k tomu jsi to vyjádřila tak vtipně, že se tu gebím ještě teď :D.

  OdpovědětSmazat
 17. Teda o „spotřebováno“ jsem ještě neslyšel. Asi to bude nějaký nový trend. Focení knihy v krabici jsem viděl už hodněkrát a vždycky jsem si říkal what? what? WHAT? I když trochu chápu, že se chtějí podělit o to nadšení. Taky jsem u vytržení, když můžu odpanit nový telefon (rozuměj sloupnout ochranou fólii)

  A jinak článek jakože dobrý (jakože je nástupce jakoby).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jojo, taky mě to rozbalování JAKOŽE baví :D jen o tom teda nic nepíšu no :(

   Smazat
 18. Hezký článek, ale nějak nesouhlasím s těma playlistama...
  Sice to není nic originálního, ale i já si kolikrát pustila písničky z playlistu, a právě playlisty jsou jedny z nejvíce oblíbených článků na mém blogu...
  Krásný den,
  GMIRF.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak proč ne :) Já bych si to asi nepustila, ale taky na světě nejsem jenom já, takže je dost možné, že je spoustu lidí, kteří si takový článek přečtou (poslechnou) s chutí :)

   Smazat
 19. Pozor!!! Cenzura na blogu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady nejsme v Rusku, za kritiku cenzury do gulagu nepůjdeš, tak jsi se klidně mohl/a podepsat :) ať vím, kdo tu statečně bojuje, za nikým nepopíraná, práva blogerů :)

   Smazat
 20. Ahoj, velmi dobrý článek.:-)Přidala jsem se do komunity na FB a tam jsem se poprvé setkala s tímto druhem článků - je toho tam opravdu hodně. :-( Pokud jde o playlisty ráda si je poslechnu. :-)Já tento typ článků nepíši (doufám :-) ). I když přiznám se, že jeden můj článek (http://xxxmuj-svetxxx.blogspot.cz/2016/05/irska-fletna-z-pohledu-naprosteho.html) začíná podobnou větou "přišla očekávaná sms od České pošty" :-P,ale doufám, že se článek líbil. Nebyl myšlen jako unboxing. :-D

  Přeji pěkné blogování

  Jana-Trefoil

  OdpovědětSmazat
 21. Od prvního odstavce jsem chtěla křičet joo, konečně, pod to se jdu podepsat.. Ale v závěru mam jaksi depresi a nutkavou potřebu udělat něco pro štěňátka v Africe! A teď vážně, velice trefně sepsáno :) Bohužel musím nesouhlasit s tím, že to nikoho nezajímá.. ono to bohužel hromadu lidí očividně zajímá, čtou si to navzájem. Je prima, že se pořád najdou blogy, kde je co číst, i když to hledání bývá stále obtížnější :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No africká štěňata na tom zkrátka nejsou vůbec dobře... :D A on je to hlavně takový ten styl článků, pod které se dobře píše: ,,pěkný outfit, koukni na můj blog", než abys psala sáhodlouhý komentář k složitému článku, tak možná proto

   Smazat
 22. Az na ty outfity asi souhlasim... a muzu rict, ze nic z toho nedelam. :D I kdyz jsem asi spis knizni bloger... nefotim, co jsem si koupila ani unibox nemam... neb jsem na tyhle veci lina. :D

  OdpovědětSmazat
 23. Ako som tak čítala tento článok, tak mi napadlo, že to sú presne tie články, ktoré fakt nečítam, najviac neznášam asi Haul a Unboxing, Playlist ešte znesiem, ale veľa inšpirácie som v takýchto článkoch zatiaľ nenašla. Outfitové články také tie suchopárne ma fakt nebavia, ale ak sa niekto fakt vyzná vo veci a píše aj o fakt fashion veciach typu z akej je to látky, strih, materiál prípadne ako to dobre nakombinovať tak také čítam rada, no je ich fakt málo, asi mi napadá hlavne Margifashion, inak asi fakt nik. Čo si zabaliť, no písala som aj ja niečo také tuším, ale presne tak, nič nové som asi nevymyslela a minule som aj mala pokušenie napísať to opäť, no potom mi došlo, že som nič svetoborné neobjavila takže som to radšej nepísala. A mňa vie unudiť aj post - toto som vyhrala v giveaway, takéto chváliace články sú asi fakt lepšie na instagram alebo facebook, no na blogu určite nemajú čo robiť.
  Bianka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajímavé je třeba Módní peklo, tam sice píšou o oblečení, ale baví to číst i mě, protože se tam něco dozvím.

   Smazat
 24. Tohle mě hodně pobavilo a souhlasím. Já teda playlisty dělám, asi to vážně nikoho moc nezajímá, ale tak aspoň se budu moct za čas podívat, co mě bavilo. Když už nic :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když už nic jiného, tak tohle je konečně důvod, proč by to někdo vůbec dělal a nedá se proti tomu říct ani půl slova :) :D

   Smazat
 25. Že já se na to nevykašlu, tyhle holky mají vlastně geinální business plán! :D Napíšou wishlist o řasence. Vyškemrají řasenku v rámci „spolupráce", napíšou článek o spolupráci. Přijde jim vyškemraná řasenka, napíšou unboxing. Napatlají vyškemranou řasenku a napíšou haul. Vyhodí vyškemranou řasenku a napíšou spotřebováno. Hned mají 5 článků v kapse! A já se tu jak pako snažím vymyslet originální témata! :D :D

  Tom z TH Svět

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že mě to nenapadlo dřív :D Nemusela jsem tu hejtovat, ale mohla jsem se topit v řasenkách a šamponech. Achjo :( :D

   Smazat
 26. a paradoxně tohle má nejvyšší čtenost, takže to asijen tak někomu nevymluvíš :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dle čeho soudíš, že třeba spotřebováno si přečte více lidí, než-li propracovaný návod na nějakou vychytávku na blogger? :) A co dá čtenářům více, z jakého článku si něco odnesou?

   Smazat
 27. Uff,mluvíš mi z duše! 3x ANO! Všichni píší o tom stejným a jakmile vidím něco takového na něčím blogu,ihned zavírám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zejména Spotřebováno mi v hlavě spustí takový malý alarm ,,rychle pryč" :D

   Smazat
 28. :D Velmi jsem se pobavila! :D Kromě outfitů (protože to bych hejtovala sama sebe :D ale i tak doufám, že moje úplně obyčejné nejsou ) se vším naprosto souhlasím! :) Unboxing nesnáším, houly tak nějak do teď nechápu, k čemu přesně slouží a spotřebováno je pro opravdové kosmetické nadšence, kteří vykupují drogérky poslední výplatou...
  Dávám jasný odběr! :)
  www.lifestylebirdie.com

  OdpovědětSmazat
 29. Toto je tak geniálne, že to proste musím zdieľať aj na svojej fanpage. Skvelá práca, strašne som sa nasmiala. Vlastne ani nemám čo k tomu viac dodať, vystihla si to absolútne do bodky.

  OdpovědětSmazat
 30. Je to moc pěkný článek. :)
  Ovšem s playlisty nesouhlasím. Docela často se mi dřív stávalo, že jsem díky blogerům objevila nové hudební oblíbence. Bohužel jsem dlouho blogy nečetla... Ale například tebou sdílená druhá píseň se mi moc líbí a děkuji ti za ni. ;)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jé, tak děkuju :D Však v pořádku, je super, že se zde najdou i názory, které tvrdí opak, proto mám ráda diskuze :)

   Smazat
 31. ... Až po rozbitou záchodovou štětku :)

  OdpovědětSmazat

Děkuji ti za komentář :)