S Barčou a jejím mladším bráškou jsme již na podzim nafotily kalendář jako vánoční dárek pro rodiče. A v tu chvíli mi Barča oznámila, že jsme spolu rozhodně nefotily naposled. A tak jsem včera navečer sedla do auta a jela za ní, abychom tedy něco vytvořily. Nejprve jsme měly jet na pole plné fialových květin, které jsem viděla z vlaku, ale autem se k němu zkrátka dostat nedalo, a tak jsme změnily naši cílovou destinaci na louku u hřbitova, který stojí na kopečku na kraji vesnice. Byl to tedy boj, probojovat se tam, polní cesta se auťáku příliš nezamlouvala. Když jsme tedy konečně zaparkovaly, byly jsme obě rády, že jsme nikde nezapadly a mohly jsme jít fotit.

Vychutnejte si tedy letní fotoset, který vznikal při západu slunce :)A ještě vám ukáži něco málo z focení kalendáře. Snažili jsme se každý měsíc vystihnout fotkou. Což by bylo celkem jednoduché, kdybychom jaro nemuseli fotit na podzim. Vyžadovalo to tedy mnoho rekvizit, fantazie a dobré nálady.
červen

srpen

říjen (Dušičky) 
listopad
Fotky z nedávného focení dvou sester Nely a Natky ZDE

22 Komentáře

 1. Máš vážně krásné fotky :) Ta třetí je naprosto boží ^^

  OdpovědětSmazat
 2. Pozor u fotek focené z blízka. Slečna má na fotkách rozpláclý nos. Zřejmě bylo focené krátkým objektivem, hádám! Jinak ostatní jsou velmi zajímavé. :)

  OdpovědětSmazat
 3. tyjo to je docela super napad udelat ty fotky podle toho co se ten mesic deje, dali ste si s tim fakt praci. ja davala taky kalendar, ale byla tam jen jedna velka fotka a cisla :-D nastesti nic sloziteho :-D

  OdpovědětSmazat
 4. Krásné fotografie! Ten letní fotoset je naprosto úžasný!
  Veronique beauty

  OdpovědětSmazat
 5. Nadherne fotky! Letni set je opravdu nej. V tomhle svetle jsem jeste fotit nezkousela. Mas to uzasne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Světlo tak hodinu před západem slunce a hodinu po východu bývá na focení nejlepší :) tak ho určitě zkus

   Smazat
 6. Krásne fotografie. Nádherne fotíš a upravuješ ♥ ʕ•́ᴥ•̀ʔっ

  * Giveaway *

  OdpovědětSmazat
 7. Nádherné fotografie, jak ty se slečnou v poli, tak ty na kalendář :)
  W.

  OdpovědětSmazat
 8. Konečně kvalitní fotoblog! Moc hezké portréty. :)

  OdpovědětSmazat

Děkuji ti za komentář :)