Vždy mě lákalo vyzkoušet projekt 365. Jde o to, že každý den uděláte alespoň jednu fotku, může vystihovat váš den, náladu nebo drobnost, která vás zaujala. Neslibuji si od toho nic, možná mě to přestane za měsíc bavit, ale zatím to vypadá docela slibně. Původně jsem chtěla přidávat fotku každý den, uvědomila jsem si ale, že nechci zavádět nějaký deníček o 4 odstavcích denně. Za prvé by to nikoho nezajímalo a za druhé na to nemám ani moc času. Takže, až se něco nahromadí, přidám k tomu pár vět, které ten den vystihují a tak to, myslím si, bude nejzajímavější.

1. 1. 2016
Konečně napadl sníh, příjemné překvapení po silvestrovské noci. Konečně jsem vytáhla ty nejhorší zimní boty, co mám doma (na veřejnost je nenosím, ale miluji je, nemít nějaké ty vady, chodím v nich i do školy) a vyrazila jsem na kopec za domem, do přírody.


2. 1. 2016
Se sestrou jsme si skvěle zatancovaly na hasičském plese na zámku.

3. 1. 2016
Koruny stromů mě nikdy nepřestanou bavit. Na jaře plné květů, v létě se zelenají, na podzim hrají všemi barvami a v zimě ve spojení s různými světly tvoří dokonalou noční atmosféru každého města.

4. 1. 2016
Jsou dny, které byste popsali jen jedním slovem. Škola. V mém případě poslední dodělávky čtenářského deníku a seminární práce na biologii. Dalo to zabrat. Za poslední dva dny jsem naspala 9 hodin dohromady, takže jen čekám, kdy ten shon skončí.

5. 1. 2016
Další návštěva Klicperova divadla, tentokrát jsme viděli Český les. Bylo to šílené a zároveň až neuvěřitelně přesné. Vykreslení pravých českých vlastností se Drábkovi povedlo na jedničku. Navíc jsem si mohla obléknout mé oblíbené šaty, normálně je nenosím, ale do divadle ano. Je to takový vintage kousek, myslím si, že tak 60. léta to budou určitě. No co k nim říci, byla to tenkrát láska na první pohled.4 Komentáře

  1. Já to zkoušela a vydržela jsem asi týden, rychle mě to přestalo bavit, protože jsem neměla co fotit, každý den nebyl tak zajímavý :D :)) Tak přeji hodně štěstí ať vydržíš! :))
    http://prikrylovatereza.blogspot.cz/

    OdpovědětSmazat
  2. Zajímavý projekt. Ten neznám. A vlastně to není vůbec špatné zkusit, i když není leden... ale mohla bych zkusit projekt fotit s dcerkou. Asi se do něj pustím a začnu 1.4.2016, to bude malé 7 měsíců. :) Škoda, že jsem to neznala dřív, nebo mě nenapadlo fotit ji den po dni. :(

    OdpovědětSmazat

Děkuji ti za komentář :)