Druhé focení se Sárou

12krát skvělý komentář
Měla by ses jít učit, neustále mi připomíná pozůstatek mé zodpovědnosti, co se školy týče. Bohužel, zodpovědnost byla poražena prokrastinací a zábavou, a tak jsem místo počítání příkladů s vektory vyrazila fotit. Se Sárou jsem fotila už na podzim a toto druhé focení bylo hodně spontanní akcí. Když jsme v pátek vystoupily z vlaku u školy, akorát sněžilo, hned nás napadl to samé: Musíme jít fotit! Sobotní dopoledne jsem se tedy vyhrabala z tepla domova a dobrovolně jsem si nechala omrznout všechny končetiny, nelituji toho ani trochu, dokonce z toho ani nejsem nemocná. A jak fotky dopadly? Následovně:


Zde jsem se nemohla rozhodnout mezi barevnou a černobílou variantou.12 komentářů:

 1. Moc hezké fotky! :) a celkově máš moc pěkný blog :)
  Dávám odběr ;)
  A budu moc ráda, když se podíváš na můj blog a zanecháš nějaký ten komentář a třeba i odběr ♥ :) Předem moc moc děkuju :)
  http://fandombeforebloodcz.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Aj ja mám niekedy (čítaj STÁLE) neskutočnú potrebu vykašľať sa na povinnosti a len tak plytvať čas na čokoľvek iné.. Väčšinou skončím písaním nejakého článku pre svoj blog, takže aspoň trochu prospechu zo mňa je... Inak fotky sa fakt vydarili, to odloženie učenia stálo za to ;-)

  OdpovědětVymazat
 3. Za mě určitě černobílá, ta se mi celkově líbí ze všech nejvíce :) Tereza P.

  OdpovědětVymazat

Děkuji ti za komentář :)

Nejčtenější články tento měsíc

Přečtěte si také