Měla by ses jít učit, neustále mi připomíná pozůstatek mé zodpovědnosti, co se školy týče. Bohužel, zodpovědnost byla poražena prokrastinací a zábavou, a tak jsem místo počítání příkladů s vektory vyrazila fotit. Se Sárou jsem fotila už na podzim a toto druhé focení bylo hodně spontanní akcí. Když jsme v pátek vystoupily z vlaku u školy, akorát sněžilo, hned nás napadl to samé: Musíme jít fotit! Sobotní dopoledne jsem se tedy vyhrabala z tepla domova a dobrovolně jsem si nechala omrznout všechny končetiny, nelituji toho ani trochu, dokonce z toho ani nejsem nemocná. A jak fotky dopadly? Následovně:


Zde jsem se nemohla rozhodnout mezi barevnou a černobílou variantou.12 Komentáře

 1. Moc hezké fotky! :) a celkově máš moc pěkný blog :)
  Dávám odběr ;)
  A budu moc ráda, když se podíváš na můj blog a zanecháš nějaký ten komentář a třeba i odběr ♥ :) Předem moc moc děkuju :)
  http://fandombeforebloodcz.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 2. Sára je veľmi pekné a zlaté dievča! Krásne fotky ♥

  random questions about me

  OdpovědětSmazat
 3. Aj ja mám niekedy (čítaj STÁLE) neskutočnú potrebu vykašľať sa na povinnosti a len tak plytvať čas na čokoľvek iné.. Väčšinou skončím písaním nejakého článku pre svoj blog, takže aspoň trochu prospechu zo mňa je... Inak fotky sa fakt vydarili, to odloženie učenia stálo za to ;-)

  OdpovědětSmazat
 4. Za mě určitě černobílá, ta se mi celkově líbí ze všech nejvíce :) Tereza P.

  OdpovědětSmazat

Děkuji ti za komentář :)