Ahoj, ráda bych se s vámi podělila o skvělou zkušenost. Sice už je to záležitost stará 2 měsíce, ale i tak si myslím, že stále aktuální. Na stránce vyvolej.to probíhala akce, kdy jste si mohli vyvolat fotky bez poštovného, tak jsem si řekla, proč ne?


Na této stránce si můžete vyvolat buďto klasické formáty nebo "polaroidové" snímky. Vše se dá propojit s instagramem, ale samozřejmě můžete nahrát i fotografie z disku. Pro zájemce je zde navíc nabídka originálních alb od vynikajících českých designerů.

Ale teď už konkrétněji, já si koupila velikost 8x10cm, za devět korunek kus, minimální počet pro objednávku je 12 kusů, což asi není problém vybrat. Když fotky nahrajete, můžete si ke každé přidat krátký popisek (anebo nechat ten, který máte na instagramu), což se mně osobně velice líbí, ocenila jsem to a zcela využila.

Moji objednávku jsem pojala jako takové ohlédnutí za rokem 2014, ten byl plný cestování a zážitků (Belgie, Německo, Itálie,...) a chtěla jsem mít tyto zážitky při ruce. Ale příště mám v plánu to, že si udělám z každého většího výletu album, a budu to mít jako takové malé cestovatelské knížečky.

Když mi zásilka přišla, byla jsem opravdu nadšená. Nad moje očekávání fotky přišly v krásném uzavíratelném obalu, který jsem následně ozdobila číslem 2014 a fotky už v něm nechala.

Takže, suma sumárum, já jsem nadšená, vřele doporučuji všem, kteří mají kupy fotek v počítači a žádné fotky mimo virtuální svět.

Farvel, Tereza!0 Komentáře